Apartament - Me Qira - Qendër, Shqipëri


Apartament + garazh me qira ne Qender!

 
[Qera Mujore]
Piaca - Qendër, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530281007-111
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
130

Kati :
Kati 8
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera Apartament 2+1, Kati 8, ne nje pallat te ri.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti eshte me mobilim bashkohor dhe me sistem chiller.
Jepet me qera me cmim ekstra dhe nje garazh te mbyllur me qepen, i pajisur me pult.
Vendodhja: ne Qender, prane Piaces.
Per me shume informacion, na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valmir Sadiku - RE/MAX Invest
Valmir Sadiku

Valmir Sadiku

RE/MAX Invest


DERGONI MESAZH

 
Valmir Sadiku

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pallati Trema

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare