Apartament - Per Qira - Kodra e Diellit, Shqipëri


Apartament 2+1+2+post parkimi per qira

 
[Qera Mujore]
Kodra Diellit - Kodra e Diellit, Shqipëri
DHËNË ME QERA
Ndertim i Ri
ID: 530281006-77
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
127.87

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne rezidencen Kodra Diellit. Ka nje organizim harmonik midis ambjentit te gatimit dhe soxhornos i cili gezon nje siperfaqe te konsiderueshme me dalje ne 2 ballkone . Dhomat e gjumit ndahen nga njera tjetra nga nje koridor, ajo matrimonjale ka tualet te dedikuar. Ka nje arredim modern dhe njekohesisht teper te ngrohte dhe familjar. Orientim eshte jug-lindje dhe te dhuron nje pamje panoramike dhe soditese. I perfshire ne vleren e qirase ofrohet gjithashtu edhe nje post parkimi.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Pegi Xhani - RE/MAX Invest

DERGONI MESAZH

 
Pegi Xhani

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pall Trema

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare