Apartament - Per Qira - Bllok, Shqipëri


APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA NE BLLOK

 
[Qera Mujore]
RR.Brigada 8 - Bllok, Shqipëri
ID: 530281006-114
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Sipërfaqe Neto (m²)
137
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prona ndodhet ne katin e peste banim te nje ndertimi te ri ne zonen e ish bllokut! Organizohet nga nje koridor, nje dhome gjumi femijesh, sallon me siperfaqe te konsiderueshme i bashkangjitur me ambjentin e ngrenies dhe gatimit. Dy dhomat e gjumit kane ambjent te dedikuar pasi shkeputen nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit nepermjet nje koridori tjeter, i cili ben dhe shperndarjen e 2 tualeteve. Te dyja dhomat e fjetjes pra ajo matrimonjale dhe e miqve kane dalje ne nje ballkon te madh ne te cilin mund te kalojme pasdite te kendshme duke shijuar nje kafe apo nje gote vere.
Apartamenti ka nje mobilim kontemporan dhe modern.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone ,na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Pegi Xhani - RE/MAX Invest

DERGONI MESAZH

 
Pegi Xhani

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pall Trema

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare