Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MUZEU DESHMOREVE DURRES

36,000 € Other Currencies
 
Durrës, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530271020-66
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sabrije Prifti - RE/MAX Star
Sabrije Prifti

Sabrije Prifti

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Sabrije Prifti

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso