Apartament - Në Shitje - Shkallnur, Shqipëri


Shitet vile ne Shkallnur

Shkallnur, Shqipëri
ID: 530271019-57
Nr. Total i Dhomave
8
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
450

Nr. i Tualeteve:
4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet vile ne Shkallnur,vila eshte 4 kateshe dhe ka nje hapesire te bollshme te dhomave dhe koridoreve,disponon nje hapsire te konsiderueshme kopeshti rreth e perqark shtepise,Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per me shume mund te kontaktoni ne nr e telefonit
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Luta - RE/MAX Star
Silvana Luta

Silvana Luta

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Silvana Luta

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare