Apartament - Në Shitje - Durrës, Shqipëri


Shitet apartament ne qender te Durresit

Qendër - Durrës, Shqipëri
ID: 530271019-49
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne qender te Durresit,apartamenti eshte 1+1,perbehet nga nje dhome gjumi nje ndenje ku ndodhet edhe pjesa e gatimit,tualeti ne gjendje te mire ,cdo gje ne apartament eshte ne kushte perfekte moderne dhe parametrat e kohes.Pallati disponon ashensor dhe ka nje mirembajtje te perkryer.dokumentacioni hipotekor eshte i rregullt,per me shume info mund te na kontaktoni ne nr e telefonit ose ne zyrat tona

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Luta - RE/MAX Star
Silvana Luta

Silvana Luta

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Silvana Luta

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare