Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

JEPET ME QERA APARTAMENT NE QENDER TE QYTETIT

250 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Qendër - Durrës, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530271019-48
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera apartament ne qender te qytetit ,apartamenti eshte 1+1,dhome gjumi ,ndenje ku ndodhet pjesa e gatimit,banjo eshte ne kushte perfekte , arredimi eshte modern me parametrat e kohes,vendodhja e tij ne qender ju ofron shume facilitete per jeten e perditshme.Per me shume info mund te kontaktoni ne nr emeposhtem

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Luta - RE/MAX Star
Silvana Luta

Silvana Luta

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Silvana Luta

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso