Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri


Apartament me qera 2+1

 
[Qera Mujore]
Rruga Tauliantia - Vollga - Durrës, Shqipëri
DHËNË ME QERA
Ndertim i Ri
ID: 530271018-111
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
107
Sipërfaqe Neto (m²)
96
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament me qera ne Vollga nje prej zonave me te qeta te qytetit.Apartamenti organizohet nga nje korridor i madh qe bene shperndarjen neper dhoma,dy dhoma gjumi,sonxhorno dhe guzhina,nje tualet dhe nje ballkon i madh me pamje te lire nga deti dhe pishina e Durrsit.Per nje vizit ne prone me kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ledio Halili - RE/MAX Star
Ledio Halili

Ledio Halili

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Ledio Halili

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare