Dyqan - Në Shitje - Durrës, Shqipëri


DYQAN PER SHITJE NE VOLLGA

TAULANTIA - Vollga - Durrës, Shqipëri
ID: 530271018-108
Sipërfaqe Neto (m²)
97
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet dyqan ne zonen e Vollges, rruga Taulantia. Dyqani ndodhet ne katin 0.
Ka nje siperfaqe totale prej 97 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ledio Halili - RE/MAX Star
Ledio Halili

Ledio Halili

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Ledio Halili

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare