Ndërtesë - Me Qira - Shkozet, Shqipëri


JEPET KAPANON ME QIRA

 
[Qera Mujore]
Shkozet, Shqipëri
ID: 530271014-109
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet kapanon me qira me siperfaqe 1436 m2 . Ndodhet ne lagjen 14 , Durres .
Ofron mundesi te favorshme per biznes dhe ka siperfaqe trualli te shfrytezueshme .
Per me shume informacione na kontaktoni !
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artan Selimaj - RE/MAX Star
Artan Selimaj

Artan Selimaj

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Artan Selimaj

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare