Apartament - Në Shitje - Golem, Shqipëri

APARTAMENT PER SHITJE NE GOLEM

23,000 € Other Currencies
 
Golem, Shqipëri
SHITUR
ID: 530271013-130
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit me nje siperfaqe totale prej 67 m2 ,ndersa neto 58 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar mire.Kati 4 ,pa ashensor .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Inva Elezaj - RE/MAX Star
Inva Elezaj

Inva Elezaj

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Inva Elezaj

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso