Apartament - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


Okazion shitet Apartamenti ne Durres

 Çmim i Fiksuar
k.kertusha K.KERTUSHA - Durrës, Shqipëri
ID: 530271005-7
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
112
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
94.28

Nr. i Kateve:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 112m2 ne katin e fundit 10-te te pallatit i cili eshte ndertuar kohet e fundit dhe me siperfaqe te mbrendshme 94.28 m2 . Apartamenti perbehet nga sallon i bollshem ku eshte dhe pjesa guzhines ,banjo , dhe ballkoni qe ka pamjen nga deti nga porti Durresit,nje dhome e vogel e pershtatshme per femije , dhoma matermoniale eshte me nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet nje nje lagje mjafte te qete ne zonen e Durresit afer Stadiumit te Durresit e cila te ofron te gjitha sherbimet . Apartamenti ka dhe nje tarace 86 m2 e cila eshte me dokumenta e cila eshte e perfshire ne cmim. na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Shpend Shaba - RE/MAX Star

DERGONI MESAZH

 
Shpend Shaba

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare