Apartament - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


APARTAMENT PER SHITJE PRANE ADRIATIKUT

PAVARESIA - Durrës, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530271005-52
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
72
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
68
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 68 m2 e organizuar ne 2+1 , dy dhoma gjumi te cilat kane pamje totale nga deti , 1 tualet , 1 sonxhorno.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Pallati ndodhet ne zonen Ilirija prane Adriatikut dhe eshte ne vije te pare ne bregdet, pallati nuk disponon ashensor.
Per nje infoemacion me te detajuar ju lutem te na kontaktoni!

Karakteristikat

Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Shpend Shaba - RE/MAX Star

DERGONI MESAZH

 
Shpend Shaba

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare