Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Apartament 2+1ne Shitje tek Kompleksi Kolombo

Rruga Kolombo - Liqeni i Thatë, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
ID: 530261015-96
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Sipërfaqe Neto (m²)
116

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga komplekset me te njohura te Liqenit te Thate sic eshte Kompleksi Kolombo shitet apartament 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirorganizuar. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine gatimi e cila ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku te dyja kane dalje ne ballkon, si dhe 2 tualete (njeri me dritare). Ballkoni ka pamje te lire nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka sistem ngrohje me kaldaje, me ndricim natyral gjate gjithe dites.

Zona ofron shume faciliteti si supermarkete, bare dhe restorante, ambiente per femijet, dalje ne Autostraden Tirane-Elbasan si dhe afersia me digen e Liqenit eshte nje avantazh per banoret e zones.
Ofrohet Posti i Parkimit me cmim ekstra (10000 Euro).

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Benard Allmeta - RE/MAX Infinity Home
Benard Allmeta

Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare