Apartament - Në Shitje - Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK SHKOLLA BALETIT

RRUGA MIHAL GRAMENO - Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik, Shqipëri
ID: 530261011-147
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti eshte pjese e nje ndertimite te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar.
Ndodhet ne rrugen P.NINI vetem 5 minuta nga shkolla e baletit.
Organizohet nga 1 sallon i bollshem (plus ambjet gatimi) , 2 dhoma gjumi te bollshme dhe 1 tualet.
Ne apartament jane bere investime ekstrra nga titullari i prones ku perfshihen : sistemin elektrik, hidraulik , shtrimin me parket, dyer-drritare etj.
Shitet totalisht i mobiluar dhe ka nje mobilim modern dhe cilesor.
Disponon dokumentacion te rregullt ,HIPOTEKE

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erma Elezi - RE/MAX Infinity Home
Erma Elezi

DERGONI MESAZH

 
Erma Elezi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare