Vilë - Per Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Vile me qera prane bllokut te Ambasadave

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530261010-40
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Vile me qera prane bllokut te Ambasadave te rruga e Kavajes.
Ne rrugen Hajdar Hidi jepet vile me qera 2 kateshe me parkim per 2 automjete.
Vila eshte e kompletuar dhe e arreduar me kushte bashkohore.
E organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + guzhine, 2 banjo, 1 ballkon, 1 verande.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ermelinda Leka - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Ermelinda Leka

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare