Apartament - Në Shitje - Vasil Shanto - UET, Shqipëri


Apartament 2+1 ne shitje ne Vasil Shanto

Vasil Shanto - UET, Shqipëri
ID: 530261009-72
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
102
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne zonen e Vasil Shantos, prane Universitetit Europian shitet apartament 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te miradministruar. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme me hapesire, sallon me kuzhine gatimi dhe ambient ngrenie, nje tualet dhe ballkon.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home
Fatmir Caushi

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare