Apartament - Në Shitje - Rrethinë - Shkozë, Shqipëri


Apartament 3+1 ne Shitje Shkoze

Rrethinë - Shkozë, Shqipëri
ID: 530261009-70
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
99
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne zonen e Shkozes, tek Gjimnazi Isabedin Keta shitet apartament.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 dhome gjumi per femije, sallon ndenjeje, kuzhine gatimi, hapesire per garderobe dhe 1 tualet. Brenda apartamentit jane bere punime cilesore, te standarteve te fundit.
Siperfaqe totale e apartamentit eshte 100 m2.

Prona disponon dokument te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home
Fatmir Caushi

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare