Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Liqeni i Tiranës, Shqipëri


Shitet 2 apartamente tek Liqeni i Tiranes.

Eduard Mano - Tirana e Re - Liqeni i Tiranës, Shqipëri
ID: 530261009-68
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
211
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tek Liqeni i Tiranes, shiten 2 apartamente.

Apartamentet jane te organizuara ne nje apartament me 2 dhoma gjumi me hapesire te bollshme, ku njera nga dhomat e gjumit ka dhe ambient te vecuar per garderobe, sallon ndenjeje ku me disa shkalle shtese ben lidhjen me kuzhinen e gatimit dhe ambientin e ngrenies, dhe 2 tualete.
Ndersa apartamenti i dyte eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje, kuzhine gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Siperfaqe totale e 2 apartamenteve eshte 209 m2.

Apartamentet jane ndertuar me standartet shume te mira, me sistem termoizolimi, dritare me tre xhamam prej te cileve, xhami i jashtem triplex me dural termik dhe grila termike. Punimet hidraulike me Geberit. Punime ekstra ne keto apartamenet jane bere si kaldaja Vailland me ngrohje me uje e cila funksionon me korrent.
Per kete arsye, eshte instaluar dhe sistemi 3-fazor ne apartament. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket laminat.

Duke qene se, ka siperfaqe te bollshme, apartamenti te jep mundesine te organizohet edhe 4+1 pasi ka potencial real per te ndryshuar. Ky apartament eshte si nje vile e vogel ne mes te qytetit me oborr i cili eshte i rrethuar dhe i aksesueshem nga salloni.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Kopësht
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home
Fatmir Caushi

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare