Dyqan - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri


Ambient Komercial per qera tek Komuna e Parisit

 
[Qera Mujore]
Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530261009-105
Sipërfaqe Neto (m²)
130
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe zhvilluara se fundmi, sic eshte Komuna e Parisit, jepet per qera ambient komercial.

Ambienti ndodhet buze rruge, kati 0. I gjithe eshte me fasade te madhe xhami, me nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2.
Ambienti brenda eshte i ndare ne 2 kate dhe deri tani ka funksionuar si ambient show room.

Zona eshte mjaft e zhvilluar me biznese te ndryshme si supermarkete, bar-kafe, restorante, biznese marketingu, klinika dentare, dyqane kozmetike etj. Ambienti komercial eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona po merr nje zhvillim te madh.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home
Fatmir Caushi

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso