Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri


Apartament 3+1 ne shitje tek Myslym Shyri

Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri
ID: 530261005-230
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
157
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje zone shume te frekuentuar dhe me te kerkuarat per banim sic eshte Myslym Shyri, tek Shallvaret shitet kati i pare nje ndertese.

Ndertesa ka hyrje te dedikuar dhe te vecante nga ndertesa, me nje oborr te madh ne hyrje. Organizohet me nje koridor i cili ben ndarjen ne sallonin e ndenjes me kuzhinen e gatimit, tre dhoma gjumi te bollshme, dhe 1 tualet.

Ndertesa eshte mundesi e mire investimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduina Ymeri - RE/MAX Infinity Home
Eduina Ymeri

DERGONI MESAZH

 
Eduina Ymeri

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare