Vilë - Me Qira - Rezidenca Rolling Hills, Shqipëri

VILE PER QIRA NE RESIDENCEN ROLLING HILLS!

3,800 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rezidenca Rolling Hills, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-196
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
628.40
Sipërfaqja Truallit (m2)
628.40
Sipërfaqe Neto (m²)
315
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso