Vilë - Me Qira - Rezidenca Long Hill, Shqipëri


VILE PER QIRA NE RESIDENCEN LONG HILL!

 
[Qera Mujore]
Mullet - Rezidenca Long Hill, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-142
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
219
Sipërfaqja Truallit (m2)
281
Hapësira Parkimi
2

Nr. i Tualeteve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne LONG HILL RESIDENCE ne nje prej residencave me cilesine me te mire te ndertimit dhe ambjenteve te perbashketa qe ofrojne nje larmi fasilitetesh per nje jete komode dhe shume te qete, ofrohet vile per qira. Residenca ofron security 24 ore dhe sistem survejimi ne te gjithe hapesiren e saj, ambjente te gjelbert, ajer te paster, bar dhe restaurant si dhe nje pishine gjigande qe i ben ditet e veres me te bukura se kurre. Vila ka vendodhje shume interesante ne kompleks gje qe i jep me shume privatesi ne krahasim me vilat me tipologji te njejte. Planimetria eshte shume e rregullt dhe ofrohet e perfunduar totalisht e investuar dhe e mobiluar sipas kerkeses. Vlen te permendet ngrohja qendrore Daikin, parket cilesor i shtruar ne gjithe vilen, hidrosanitare incaso, pasqyra me ngrohje, dyer dhe dritare plastim dopio xham dhe termoizolim. Vila organizohet ne dy kate dhe perbehet nga nje holl i madh ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie i vecuar, verande me pamje te lire, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, depo lavanderi, oborr te bollshem dhe te gjelberuar. Disponon 2 poste parkimi. Per me shume info na kontaktoni.

Karakteristikat

E Rinovuar
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pishinë
Sistem Alarmi
Jug
Jug-Lindje
Jug-Perëndim
Lindje
Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Fshat
Male
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare