Apartament - Në Shitje - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri


Apartament 1+1 per shitje te Brryli !

 Çmimi i Kërkuar
Ali Demi - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530261002-81
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
59.20

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 (adoptuar ne 2+1 ) prane Maternitetit te ri ne zonen e Brrylit.
Apartamenti ka siperfaqe 59.2 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi ekzistues .
Ne apartament jane kryer punime shtese per rinovimin e instalimeve elektrike dhe hidraulike.
Dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info kontaktoni Klajdi Qafoku.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klajdi Qafoku - RE/MAX Infinity Home
Klajdi Qafoku

DERGONI MESAZH

 
Klajdi Qafoku

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare