Dyqan - Per Qira - Qendër, Shqipëri


Ambient Komercial me qera ne Qender te Tiranes !

 
[Qera Mujore]
Kajo Karafili - Qendër, Shqipëri
ID: 530261002-42
Sipërfaqja Truallit (m2)
84
Sipërfaqe Neto (m²)
76
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet ne katin 0 ,ne nje ndertim modern te perfunduar se fundmi ,qe i ka dhene zhvillim dhe jete gjithe zones qe e rrethon.Objekti ne te cilin ndodhet ofron nje sere sherbimesh si psh. ambjente per zyra ,bare e restorante gje qe e ben terheqes per konsumatorin. Ambienti eshte i pershtateshem per biznes retail ,sherbime, ose klinike.
Te dhenat teknike:
Siperfaqja neto eshte 76.4 m, kubatura 4.5 m,fasade xhami me siperfaqe 13m2.Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klajdi Qafoku - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Klajdi Qafoku

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare