Apartament - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri

Jepet me qira apartament 2+1 ne Don Bosko

280 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Don Bosko, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530261001-58
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 ne Don Bosko, prane Credins Bank. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te ne nje pallat te ri me ashensor. Ka siperfaqe 110 m2 dhe eshte i organizuar me korridor, ambient ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Mundesi per parkim pa pagese. Cmimi i qirase eshte 35000 All / muaj.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Spahiu

Enea Spahiu

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Enea Spahiu

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso