Apartament - Per Shitje - Bllok, Shqipëri


Apartament 3+1 ne shitje tek Sheshi Willson!

Bllok, Shqipëri
ID: 530261001-41
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
203
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prone Ekskluzive!
Buze rruges kryesore "Abdyl Frasheri", ne nje ndertim te ri me ashensor vjen ne treg nje apartament ne shitje. Apartamenti ka siperfaqe neto (te brendshme) 203 m2, dhe eshte i organizuar me nje ambient te bollshem ndenje, dhome gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i arreduar me shije. I gjithe mobilimi dhe elektroshtepiaket jane cilesore. Prona ka planimetri shume te rregullt, ku cdo ambient ka drite dhe aspirim natyral (edhe tualeti kryesor). Apartamenti orientohet nga Jugu dhe Perendimi, cka ofron diellezim gjate pjeses me te madhe te dites. si dhe nje pamje te bukur sic eshte reklamuar ne imazhe.
Ofrohet per shitje i mobiluar, me vleren 400000 Euro, ose bosh me vleren 370000 Euro. Prona disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e rivleresuar. Kontakt: 0697005413 Enea

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Spahiu - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Enea Spahiu

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare