Vilë - Në Shitje - Rezidenca Sun Rise, Shqipëri

VILE PER SHITJE NE REZIDENCEN SUNRISE

 Çmim i Fiksuar
500,000 € Other Currencies
 
Rezidenca Sun Rise, Shqipëri
ID: 530221029-55
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
327.28
Sipërfaqe Neto (m²)
250
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug-Lindje
Veri-Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gledis Brahimi

Gledis Brahimi

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Gledis Brahimi

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso