Operacionale - Me Qira - Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3, Shqipëri

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE COIN

 Cmim per m2
3,800 € Other Currencies
 
[Çmimi mujor / m2]
Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530221026-70
Sipërfaqja Totale (m2)
166
Sipërfaqe Neto (m²)
166

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso