Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 MYSLYM SHYRI

 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530221026-60
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
140
Sipërfaqe Neto (m²)
133.30

Kati :
Kati 9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne qender te Tiranes, ne nje lokacion te pershtatshem per banim dhe biznes, ofrohet per qira apartament i tipologjise 2+1, me siperfaqe neto 134m2.
Apartamenti karakterizohet nga drita natyrale dhe ambiente te mire organizuara.
Ne hyrje ndodhet nje sallon i madh dhe kuzhina e gatimit e vecuar.
Zona e gjumit eshte e perbere nga dy dhoma, njera prej te cilave matrimoniale, kurse tjetra e menduar per dhome miqsh/femijesh.
Apartamenti ka dy tualete dhe nje ballkon.

Per informacion te metejshem apo per nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso