Dyqan - Në Shitje - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri


DYQAN NE SHITJE 35m2 TEK EKSPOZITA

Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530221026-59
Sipërfaqja Totale (m2)
40
Sipërfaqe Neto (m²)
35

Përdorimi Aktual:
Me qira
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje zone me frekuentim te larte kembesoresh, buze rruge dhe kati 0, SHITET ambient me siperfaqe neto 35m2.
Pozicionimi i ambientit, eshte mjaft i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si zyre, exchange, dyqan celularesh, bar etj.
Prona eshte e investuar me parket, kondicioner, fasade xhami dhe rifinitura murale.
Aktualisht e dhene me qira

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso