Apartament - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ETC

 
[Qera Mujore]
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530221026-28
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
122
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga godinat me te preferuara ne Tirane, me siguri te larte dhe standart jetese, ofrojme apartarament luksoz 2+1 . me siperfaqe 122 m2.
Zona e dites organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhinen e gatimit te vecuar, dalje direkte ne ballkonin panoramik nga salloni.
Zona tjeter organizohet ne :
Dhome master me krevat matrimonial e cila perfshin dhe tualetin privat
Dhoma e miqve/femijeve
Tualet i dyte sherbimi

Apartamenti eshte i ndricuar natyralisht dhe ofron nje arredim mjaft komod.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare