Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


SHITET APARTAMENT LUKSOZ TEK ETC

 Qira Mujore
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530221026-26
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
210
Sipërfaqja Truallit (m2)
194.10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga godinat me te preferuara ne Rrugen e Elbasanit ofrojme apartament 3+1+2.
Apartamenti ndodhet ne kat te larte te godines, cka ofron nje pamje panoramike te qytetit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 210 m2. Organizohet ne:
Zonen e dites e cila perfshin nje dhome ndenje spacioze me dalje direkte ne ballkon, tualetin dhe depon e magazinimit. Zona e nates eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi shume te kendshme dhe nje tualet ne dhomen matrimoniale.
Kjo hapesire luksoze nderthur qarte modernizmin me natyralen. Nese deshironi t'i ofroni vehtes tuaj nje jetese te paqte me te gjitha kushtet, jeni te mirepritur te kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare