Operacionale - Në Shitje - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri


SUPER AMBIENT PER SHITJE NE SHESHIN "WILLSON"

Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530221026-16
Sipërfaqja Totale (m2)
200
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat me dinamike te Tirane, me interes te larte per te zhvilluar lloje te ndryshme aktivitetesh biznesi, ofrojme super ambient per shitje buze rruge ne sheshin Willson.

Te dhena teknike:

Siperfaqe totale 200m2
Ambienti eshte i organizuar si open space, me 3 tualete dhe nje magazine te vecuar.
Sistem qendror ngrohje/ftohje dhe aspirimi
Sistem ndricimi me llamba Led
Ambienti me kubature te rregullt, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, klasa per gjuhe te huaja, zyra arkitekture/projektimi, zyra me staf te gjere.

Prona disponon certifikate pronesie.
Per cdo informacion shtese apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Hysaj (BELA) - RE/MAX Golden
Blerina Hysaj (BELA)

Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Blerina Hysaj (BELA)

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso