Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

rruga studenti - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530221017-7
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne 21 Dhjetori nje nder zonat me te kerkuara dhe te populluara te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri i sapondertuar dhe me ashensor.
Shitet i pamobiluar dhe ka planimetri shume te rregullt dhe te shfrytezueshme.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Per me shume info na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erxhin Mukja - RE/MAX Golden
Erxhin Mukja

Erxhin Mukja

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Erxhin Mukja

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare