Dyqan - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

JEPET ME QIRA AMBJENT NE MYSLYM SHYRI

 Qira Mujore
322 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530221017-187
Sipërfaqja Truallit (m2)
145
Sipërfaqe Neto (m²)
145
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erxhin Mukja

Erxhin Mukja

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Erxhin Mukja

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso