Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri


JEPET ME QERA APARTAMENT NE BLLOK 2+1+2

 
[Qera Mujore]
RRUGA ABDYL FRASHERI - Bllok, Shqipëri
ID: 530221010-101
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
122
Sipërfaqe Neto (m²)
114
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament 2+1+2 ne zonen e bllokut ne rrugen Abdyl Frasheri. Apartamenti ndodhet ne ndertese mjaft cilesore te mire administruar me security dhe recepsion 24 ore, pozicionohet ne nje zone mjaft te qete dhe me pamje te lire. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambient kuzhine i vecuar, dy tualete, nje ballkon dhe nje depo Orientohet jug-lindje gje qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Ne apartament eshte mundesia te ndryshohen disa mobilje edhe elektroshtepiake sipas preferences se klientit.
Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rovena Koci Broker - RE/MAX Golden
Rovena Koci Broker

Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare