Zyrë - Per Qira - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri


JEPET ME QIRA ZYRE E MOBILUAR TEK SELVIA

 
[Qera Mujore]
SELVIA - RR DIBRES - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri
ID: 530221008-186
Sipërfaqja Truallit (m2)
49.90
Sipërfaqe Neto (m²)
58

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambient zyre per qera ne rrugen e Dibres tek Selvia. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 49.90 m2 dhe ofron nje hapesire te hapur dhe shitet e mobiluar.
Eshte e pershtatshme per aktivitet te ndryshme dhe ka mundesi te mire reklamimi.
Zona eshte shume e pershtatshme per biznes dhe ofron akses te lehte me qendren dhe rruget kryesore.
Per informacione ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klajdi Driza - RE/MAX Golden

DERGONI MESAZH

 
Klajdi Driza

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare