Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


SHITEN DUBLEX-e 3+1+VERANDE TE SQUARE 21 ARLIS

Rruga e kavajes - Rruga Kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530221006-266
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shiten DUBLEX-e 3+1+ verande ne rrugen e Kavajes prane policise bashkiake me nje siperfaqe nga 185-260m2 banim dhe 18-500m2 verande. Keto dublekse ndodhet ne katin e 10-11 te objektit te ri 11-katesh me 2 kate parkimi. Ai organizohen ne nje korridor te madh i cili lidh dhomat e tjera te ambjentit te banimit si guzhinen, 3-4 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kompleksi ARLIS ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare