Tjetër - Me Qira - Bllok, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

 
[Qera Mujore]
Abdyl Frasheri - Bllok - Bllok, Shqipëri
ID: 530221006-262
Sipërfaqja Truallit (m2)
65
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, sperfaqja totale 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te . Zona ofron shume faciliete dhe ambienti gjendet nje nder zonat me te frekuentuara te Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, koridor dhe tualet me drite natyrale. Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare