Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri


Jepet me qira apartament 2+1+2

 
[Qera Mujore]
Rruga Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530211025-1
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
55.60
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1+2 , ne rrugen Myslym Shyri, pallat i ri , i pozicionuar ne katin e 6-te, pa ashensor .
Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve të brendshme dhe me kubaturë të rregullt i cili organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, me orientim nga lindje - perendimi. Apartamenti eshte i mobiluar.
Për më tepër informacion na kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emanuel Deda - RE/MAX Advantage 2
Emanuel Deda

Emanuel Deda

RE/MAX Advantage 2


DERGONI MESAZH

 
Emanuel Deda

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare