Dyqan - Me Qira - Yzberisht, Shqipëri


Jepet dyqan me qira në Yzberisht

 
[Qera Mujore]
Yzberisht - Yzberisht, Shqipëri
ID: 530211024-1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira dyqan në Yzberisht.
Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje sipërfaqe 55 m2 dhe pozicionohet pranë rrugës kryesore.
Organizohet në një ambient open space. ka edhe një tualet.
Mundësi e mirë investimi për biznese te ndryshme.

Për më shumë informacion, na kontaktoni.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ermir Llaha - RE/MAX Advantage 2
Ermir Llaha

Ermir Llaha

RE/MAX Advantage 2


DERGONI MESAZH

 
Ermir Llaha

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare