Apartament - Me Qira - Bulevardi Zogu I - Ministria e Drejtësis, Shqipëri


Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zog i 1

 Qira Mujore
 
[Qera Mujore]
Blv Zogu i PARE - Bulevardi Zogu I - Ministria e Drejtësis, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530211023-24
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
121
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevardin Zog i 1, prane Maternitetit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri, eshte i organizuar:
2 Dhoma Gjumi
1 Kuzhine+dhome ndenje
1 Tualet.
Ka te perfshire edhe nje ballkon te bollshem. Ka sistem kondicionimi.
i pamobiluar.
Cmimi eshte bruto.

Per nje vizte nje prone ju lutem kontaktoni 0697076125

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Randi Hasa - RE/MAX Advantage 2
Randi Hasa

Randi Hasa

RE/MAX Advantage 2


DERGONI MESAZH

 
Randi Hasa

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare