Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Margarita Tutulani, Shqipëri


Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Petro Nini

 
[Qera Mujore]
Petro Nini - Tirana e Re - Margarita Tutulani, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530201015-74
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
117
Sipërfaqe Neto (m²)
110.21
Viti i Ndërtimit
2010
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 3+1+2 tualete. Siperfaqja: 117.17 m2.
Kati i shtate me ashensor.
Apartameni organizohet nga nje koridor i madh i cili shperndan sallonin dhe guzhinen e cila eshte me vete.
Dy dhoma gjumi femijesh, dhe nje dhome gjumi martesore.
Apartamenti ka nje ballkon, dhe dy tualete, eshte investuar deri ne detaje.
I shtruar me parketin e cilesise me te mire, sistem Chiller dhe dritare plastike me dopio xham. Dyert e brendshme jane druri. Orientimi i apartamentit eshte veri - perendim.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
(Ne cmim nuk perfshihet vlera 15% e tatimit mbi burim)

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bledar Spahiu - RE/MAX Advantage 1
Bledar Spahiu

Bledar Spahiu

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Bledar Spahiu

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare