Apartament - Me Qira - Stadiumi Qemal Stafa, Shqipëri


Apartament 2+1 me qira te Stadiumit "Qemal Stafa"

 
[Qera Mujore]
Dervish Hima - Rruga e Elbasanit - Stadiumi Qemal Stafa, Shqipëri
ID: 530201007-74
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
130
Sipërfaqe Neto (m²)
125

Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mire administruar.
Ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhine te vecuar, 1 tualete, dy ballkone dhe 1 post parkimi.
Orientim jug-lindje, totalisht i mobiluar.
Ndodhet ne nje zone teper te preferuar per banim, prane parkut Kombetar te liqenit.

Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Parkimi
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Sefa - RE/MAX Advantage 1
Blerina Sefa

Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare