Magazine - Me Qira - Autostrada Tiranë-Durrës, Shqipëri


Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres

 
[Qera Mujore]
Rruga Miqesia - Autostrada TR-DR - Autostrada Tiranë-Durrës, Shqipëri
ID: 530201004-167
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,000
Sipërfaqe Neto (m²)
1,000

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Magazina ndodhet ne autostraden Tirane-Durres afer zones Spitalle ne rrugen Miqesia, ka nje siperfaqe 1000 m2 dhe nje lartesi 9 metra, teper i pershtatshem per shume aktivitete biznesi.
Ambienti ka nje oborr te mjaftueshem per kamiona biznesi.
Per detaje kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare