Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës - Globe, Shqipëri


Apartament 2+1 per shitje ne "Rrugen e Kavajes"

 Çmim i Fiksuar
Rruga e Kavajes - Rruga e Kavajës - Globe, Shqipëri
ID: 530201001-153
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
104.40

Kati :
Kati 9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajes", prane qendres Globe.
Apartamenti perbehet nga 1 sallon, i cili eshte mjaft i bollshem dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites, 2 dhoma gjumi, te pajisura me kondicioner dhe 2 tualete. Orientimi eshte jug-lindje.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, me ashensor.
Siperfaqja totale 115 m2, siperfaqe neto 104.4 m2.. Shitet i mobiluar
Disponon certifikate pronesie.Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj - RE/MAX Advantage 1
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare