Shitje Biznesi - Në Shitje - Astir - Unaza e Re, Shqipëri


SHITET BIZNES BAR KAFE NE ASTIR

Astir - Unaza e Re, Shqipëri
ID: 530191026-36

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet biznes bar kafe per shitje. Bari ka nje vendndodhje strategjike, ndodhet ne mes te pallateve, eshte 150m2 siperfaqa e brendshme dhe 80 m2 siperfaqja e jashtme, ka nje xhiro te konsiderueshme ditore.
Qeraja mujore eshte 400 euro.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Vogli - RE/MAX Infinity Plus
Anxhela Vogli

Anxhela Vogli

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Anxhela Vogli

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso