Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri


SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

Rruga Don Bosko - Don Bosko, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530191026-21
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
119
Sipërfaqe Neto (m²)
108.70

Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti eshte i organizuar me nje soxhorno se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te njeres prej pallateve, ne nje kompleks multifunksional ku brenda tij mund te gjeni gjithcka qe ju nevojitet, si bare, restorante, markete, qendra estetike dhe kende lojrash per femijet. Eshte nje zone e qete dhe ndodhet jo me larg se 1 km nga qendra e Tiranes. Instalimet e shtepise jan te reja dhe mobilimi eshte bashkekohor. Per ta pare nga afer kete apartament ju ftoj te me kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Vogli - RE/MAX Infinity Plus
Anxhela Vogli

Anxhela Vogli

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Anxhela Vogli

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare