Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE

Liqeni i thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530191022-157
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
124.20
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne nje zone teper te kerkuar pergjate 2 viteve te fundit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,dhoma e ndenjes.kuzhine e vecuar dhe ballkon.Apartamenti ka planimetri te rregullt,hapesira te bollshme dhe shume mire te shfrytezueshme.Pozicionimi i tij ben qe ky apartament te jete i mire ndricuar gjate gjithe dites.Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Zona te ofron fasilitete si kopshte,cerdhe,supermakete,kafene etj.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone,me kontaktoni!

Karakteristikat

Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Tafaruci - RE/MAX Infinity Plus
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare